Firma Przewozy Regionalne zaprasza podopiecznych Fundacji zainteresowanych odwiedzeniem miejsc typu zakład remontowy pociągów, zajrzeniem do wielkiej elektrycznej lokomotywy, a może i poprowadzeniem pociągu z pomocą symulatora. UWAGA: możliwość jest wyjątkowa i są to miejsca na co dzień niedostępne osób z zewnątrz! Z pewnością jest to atrakcja dla osób w każdym wieku.

Spotkanie jest planowane na sobotę, 15 października 2016 w Kruszewcu o godzinie 10 rano w Zakładzie Napraw Taboru: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kruszewiec_(powiat_opoczyński). Jest to około 130km od Warszawy. Przewidywane są upominki i poczęstunek. Spotkanie potrwa do ok. godz 15. Prosimy o szybkie zgłaszanie się do czwartku (6.) na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i informację czy potrzebna jest pomoc w dojeździe.

Uwaga: Wózki elektryczne mogą być kłopotliwe, gdy trzeba będzie pokonać szyny kolejowe, lepiej zabrać ze sobą wózek ręczny. Nie musicie być aż takim miłośnikiem jak np. Michał (http://wiadomosci.tvp.pl/27080989/problem-z-leczeniem-rzadkich-chorob) by do nas dołączyć!

 

deklaracja dostepnosci

pomagaja

rejestr_DMD

wzorce

btn_facebook

Stosujemy się do standardu HONcode dla wiarygodnej informacji zdrowotnej Stosujemy się do standardu HONcode dla wiarygodnej informacji zdrowotnej:
sprawdź tutaj.

ankieta