Dzięki gościnności i zaangażowaniu pani dr Marty Banach i pani Bożeny Jankowskiej, lekarzy z oddziału rehabilitacji dziecięcej w Gdańskim Centrum Rehabilitacji w Dzierżążnie dn. 21.01 br odbyły się warsztaty interaktywne z zakresu doboru sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego mającego zastosowanie w dystrofiach mięśniowych.

 

Ciekawą prezentację nowoczesnych pionizatorów i krzesełek rehabilitacyjnych poprowadzili przedstawiciele firmy LIW care technology panowie Robert Wasilewski i Michał Gwiazda. Uczestnicy mogli przetestować m.in. działanie pionizatora Baffin XL.

Pan Rafał Chrzanowski z firmy AKSON s.j. (sponsor warsztatów) dokonał przeglądu dostępnych na rynku wózków inwalidzkich, zasad ich doboru oraz sposobów finansowania zakupu. Zaprezentował również sprzęt pomocniczy tj. podnośniki łazienkowe i uniwersalne, schodołazy itp. Oferta firmy AKSON dostępna jest on-line. Firma posiada również dobrą sieć sprzedaży na terenie całej Polski.

Fundacja Parent Project Muscular Dystrophy objęła spotkanie swoim patronatem.

Galeria zdjęć

 

AKSON Spółka Jawna

40-635 Katowice - Centrala

ul. Ziołowa 47

tel.: +32 201 96 00

LIW care technology Sp. z o.o.
92-318 Łódź,  ul. Piłsudskiego 141
tel. +48 42 212 35 18

 

 


 

deklaracja dostepnosci

pomagaja

rejestr_DMD

wzorce

btn_facebook

Stosujemy się do standardu HONcode dla wiarygodnej informacji zdrowotnej Stosujemy się do standardu HONcode dla wiarygodnej informacji zdrowotnej:
sprawdź tutaj.

ankieta