Szanowni Państwo,

Klinika Neurologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza pacjentów i ich opiekunów do wzięcia udziału w konferencji poświęconej standardom opieki w Dystrofii Duchenne’a.

Konferencja odbędzie się w dn. 9.03.2013 w Klinice Neurologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha 1a, w Warszawie.  W czasie konferencji prezentowane będą wykłady na temat najnowszych zaleceń dotyczących leczenia i postępowania w tej dystrofii a także odbędą się warsztaty z fizjoterapeutami.

Udział w Konferencji jest bezpłatny, ale ze względu na konieczność zaplanowania odpowiedniej liczby wolontariuszy do opieki nad dziećmi (pacjentami) w czasie wykładów, konieczne jest wcześniejsze potwierdzenie udziału w konferencji.

W celu potwierdzenia uczestnictwa uprzejmie prosimy o przesłanie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacji o zgłoszeniu udziału w konferencji z uwzględnieniem liczby opiekunów oraz liczby pacjentów.

Bardzo prosimy o przesłanie tego potwierdzenia do dn. 18.02.2013 r

Prof. dr hab. med. Anna Kamińska

Doc. dr hab. Anna Kostera-Pruszczyk

Dr n. med. Anna Łusakowska

 

Program Konferencji

 

deklaracja dostepnosci

pomagaja

rejestr_DMD

wzorce

btn_facebook

Stosujemy się do standardu HONcode dla wiarygodnej informacji zdrowotnej Stosujemy się do standardu HONcode dla wiarygodnej informacji zdrowotnej:
sprawdź tutaj.

ankieta